KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 10267542

nr 1026 7542

Skulptur

Gips, Bemålad, Flicka med luta, höjd: 38 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

måndag 21 mars 2016
kl 18:28:45